GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 8682200

nr 868 2200

CHARGER

Famille Rose, China, dia 38 cm, nagg/skador.

Famille Rose, Kina, dia 38 cm

Condition: nagg/skador

1500

SEK 500

Monday January 6 2014
at 19:49:21

6/1 17:45:04 1      Vinnande bud
6/1 17:51:04 2      450 kr