KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914604

nr 1291 4604

Eva Schillberg

(1881-1967), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Sydländskt motiv. Olja på pannå, signerad. 26x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:37:09

25/11 20:28:24 1      Vinnande bud

Eva Schillberg

Läs mer om Eva Schillberg