MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10894521
nr 1089 4521
Byrå
Sengustaviansk stil, Stenskiva, längd: 101 cm, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Kondition: Skiva med lagningar i kanterna, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 februari 2017
kl 19:11:22
13/2 08:21:31