ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9118435
nr 911 8435
sent 1800-tal, oval, höjd: 135 cm
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:21:42
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.600 kr