KONST / Litografier / Litografi 9478305
nr 947 8305
Litografi
Ardy Struwer, komposition, 1/100, signerad, -68, motivet: 38x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:51:55
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr