ART / Oil paintings / Oil painting 9096473
nr 909 6473
OIL PAINTING
unidentified artist, signed, Sven i Rosengård, 19th century, 31 x 24,
Oidentifierad konstnär, signerad, Sven i Rosengård, 1800-tal, 31 x 24
800
SEK 300
Monday September 1 2014
at 18:38:24
100 kr
250 kr
200 kr