SILVER & METAL / Silver / Teapot 10773028

nr 1077 3028

TEAPOT

silver, London, England, Duncan Urquhart & Napthali Hart, 1800-talets första hälft, längd: 26 cm, vikt. 560 g ca, slitage.

silver, London, England, Duncan Urquhart & Napthali Hart, 1800-talets första hälft, längd: 26 cm, vikt. 560 g ca

Condition: slitage

4000

SEK 2000

Monday December 19 2016
at 20:42:33

13/12 02:54:35 1      Vinnande bud