ART / Lithographs / Litograph in colors 13746175
nr 1374 6175
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Sweden. Signed, numbered 23/360, snöplogen, sheet: 54x59, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 23/360, snöplogen, bladets mått: 54x59, oramat löst blad
Olle Olsson Hagalund, born 1904, dead 1972, Swedish painter.
800
SEK 600
Monday January 25 2021
at 19:31:44
22/1 11:03:48
500 kr
25/1 19:26:44
Olle Olsson Hagalund
Read more about Olle Olsson Hagalund