KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899289
nr 1389 9289
Sterner, Vintermotiv, Signerad. Olja på duk, 50x67, yttermått inklusive ram: 64x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:46:49
150 kr