ART / Lithographs / Silkscreen 11085383
nr 1108 5383
SILKSCREEN
Efter Andy Warhol, Sunday B Morning, sheet: 90x90, löst blad slitage.
Efter Andy Warhol, Sunday B Morning, bladets mått: 90x90
Condition: löst blad slitage
1000
SEK 400
Monday May 15 2017
at 18:21:54
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
350 kr (Robot)