ART / Oil paintings / Oil painting 13767356
nr 1376 7356
OIL PAINTING
unidentified artist. Stockholm, Sweden. Signerad O Bernow. Oil on panel, 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm,
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad O Bernow. Olja på pannå, 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
SEK 300
Monday February 1 2021
at 20:29:46
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr