ART / Oil paintings / Oil painting 12861305
nr 1286 1305
OIL PAINTING
Olle Rundgren, motiv från Alvaret, Öland, signed. 1967. Oil on canvas, 24x40,
Olle Rundgren, motiv från Alvaret, Öland, signerad. 1967. Olja på duk, 24x40 cm
SEK 100
Monday November 4 2019
at 18:23:35
4/11 17:42:09