MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 13824293
nr 1382 4293
GUN
19th century. Length: 140, wear, damages.
1800-tal. Längd: 140
Condition: slitage, skador
1000
SEK 3400
Monday Mars 1 2021
at 18:45:59
1.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.600 kr
3.200 kr
6