MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 13824293

nr 1382 4293

GUN

19th century. Length: 140, wear, damages.

1800-tal. Längd: 140

Condition: slitage, skador

1000

SEK 3400

Monday Mars 1 2021
at 18:45:59