ART / Misc. paintings / Picture 6627280

nr 662 7280

PICTURE

velvet, enligt uppgift gåva från Japanska kejsaren, 1920s, 180x120, wear.

Sammet, enligt uppgift gåva från Japanska kejsaren, 1920-tal, 180x120

Condition: slitage

1000

SEK 900

Monday October 18 2010
at 18:56:05