ART / Misc. paintings / Picture 6627280
nr 662 7280
PICTURE
velvet, enligt uppgift gåva från Japanska kejsaren, 1920s, 180x120, wear.
Sammet, enligt uppgift gåva från Japanska kejsaren, 1920-tal, 180x120
Condition: slitage
1000
SEK 900
Monday October 18 2010
at 18:56:05
800 kr
1.200 kr
850 kr