Konstnärer & Designers
Aktuella föremål av Zao Wou-Ki
1007 Färgetsning
Aktuellt bud: 14.500 kr
26 jan kl 19:12
Sålda föremål av Zao Wou-Ki
Hitta fler föremål av Zao Wou-Ki i www.auktionsprisbanken.se
1551 Färglitografi
Såld: 12.000 kr
Såldes den 20 september 2010