Föremål som liknar signerad
7152 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6303 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6344 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6390 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6678 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7083 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6722 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
6721 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026