Föremål som liknar signerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7152 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6303 Akvarell
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7048 Akvarell
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026