Föremål som liknar Gård
6570 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6126 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6574 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6093 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6713 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6505 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6690 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6652 Brevkniv
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6232 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026