Föremål som liknar Ett par
6450 Stolar
ett par, så kallade. Svanstolar, 1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8034 Ljusstakar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 26 januari 2026
8184 Spegellampetter
Ett par, bronserade. Höjd: 44 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8366 Bokstöd
Såld: 1.400 kr
Såldes den 26 januari 2026
8113 Pallar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 januari 2026
8095 Fåtöljer
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2026
8010 Ljusstakar
Ett par, mässing, 1800-tal, Pärlkant. Höjd: 17 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8109 Karmstolar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8057 Oljemålningar
ett par, Kopior, Magda Ettler. Olja på duk, 81x65 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2026