Föremål som liknar Albert
5449 Te / kaffeserv..
30 del ca, Royal Albert, "Mayflower"
Såld: 400 kr
Såldes den 8 december 2025
4051 Kaffegods
Royal Albert, 18 del
Såld: 450 kr
Såldes den 1 december 2025
4147 Kaffeservis
26 delar, Royal Albert
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2025
3233 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2025
2010 Färgetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 november 2025
1002 Väggrelief
Såld: 20.500 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4145 Väggarmaturer
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4293 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 oktober 2025
8286 Karmstolar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 september 2025