Ã–VRIGT / Diverse / Vas 13835043

nr 1383 5043

Vas

Kina, cloissonné. Höjd: 19,5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:44:23