KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138074
nr 1713 8074
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, ”Familjen”. Signerad, numrerad 24/100. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 43x31 cm
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:29:19