KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12497705
nr 1249 7705
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Carborundumetsning, Signerad, daterad 1989, "Svävande kvadrater", 4/50, bladets mått: 65x50
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:28:22
150 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson