KONST / Litografier / Färglitografi 10026239
nr 1002 6239
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), "Kärlek", 66/290, signerad, motivet: 25x42
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:55:09
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg