Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 9467363



*

nr 946 7363


PASTEL

unidentified artist, Park motiv, signed. 1963, 76x59,


Oidentifierad konstnär, Park motiv, signerad. 1963, 76x59


Estimate:

500

Auction date:

Monday Mars 2 2015
at 20:31:19



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita park motiv pastell vattenfärg
  • 8360 PASTEL
    Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:11
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr