KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666186
nr 1466 6186
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 69x44, yttermått inklusive ram: 82x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:51:10
6/5 08:03:09
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg