KONST / Litografier / Färglitografi 14413346
nr 1441 3346
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, komposition. Bladets mått: 62x88cm, oramade lösa blad
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:09:32