KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354306

nr 1235 4306

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Stad. Olja på pannå, signerad. 19x49 cm

måndag 18 februari 2019
kl 19:09:25

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud