KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12098396
nr 1209 8396
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Häst, signerad. Olja på pannå, 40x32
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:25:37
300 kr
350 kr
400 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik