KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14688323
nr 1468 8323
Stellan Schedin
(f. 1951), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, daterad -89 / -83. Bildmått: 14x12 cm respektive 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 27x26 cm respektive 36x34 cm
Stellan Schedin, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:55:23
19/5 08:59:33