ART / Oil paintings / Oil painting 17475235

nr 1747 5235

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad Lönborg. Oil on panel, 24x19,

Oidentifierad konstnär. Signerad Lönborg. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x19 cm

Yes

300

Monday December 8 2025
at 19:37:12