KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Garvyr 4468402

nr 446 8402

Garvyr

1700-tal, 50x90

Utrop:

300 kr

Såld:

3.100 kr

måndag 15 januari 2007
kl 16:19:25