KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Garvyr 4468402
nr 446 8402
Garvyr
1700-tal, 50x90
Utrop:
300 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 15 januari 2007
kl 16:19:25
1.000 kr
350 kr
600 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.500 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.700 kr
3.000 kr