KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17548047

nr 1754 8047

Maja Holtermann-Bergh

(1899-1993), Sverige

Oljemålning, Interiör. Signerad, daterad -58. Olja på pannå, 17x22 cm, yttermått inklusive ram: 21x27 cm

Maja Holtermann-Bergh, svensk målare född 1899, död 1993.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:27:40)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:45:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maja Holtermann-Bergh

Läs mer om Maja Holtermann-Bergh