KONST / Litografier / Färglitografi 13058045
nr 1305 8045
Vera Nilsson
(1888-1979), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/360, , figur. Motivet: 57x42 cm
Vera Nilsson, svensk målare född i Jönköping 1888, död 1979.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:46:15
3/2 20:26:30
Vera Nilsson
Läs mer om Vera Nilsson