KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144322

nr 1214 4322

Guennadi Kalinitchenko

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Stockholmsmotiv, Monogramsignerad, daterad -87. Olja på duk, 50x62 cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:31:39