KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486246
nr 1348 6246
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Visby ringmur. Signerad. Olja på pannå, 17x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:39:27
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)