KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16427100

nr 1642 7100

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad -75,14x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:19:33

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz