KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666279
nr 1466 6279
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Fjällandskap. Olja på duk, 37x80cm, yttermått inklusive ram: 52x95cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:32:18
700 kr
900 kr