Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13374238



*

nr 1337 4238


MIXED MEDIA

unidentified artist. Composition, pannå, 30x40 cm. No signature,


Oidentifierad konstnär. Komposition, pannå, 30x40 cm. Ej signerad


Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday July 13 2020
at 18:29:36


  • Bid history
Time Bidder Bid
1/7 19:19:21 1      100 kr
4/7 13:40:53 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik ej signerad komposition vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:58
  • 7154 INDIAN INK DRA..
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. ”Slas”. Si..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:37




Ladda ner broschyr