KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11733197
nr 1173 3197
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Akvareller, 2 st, Monogramsignerade ATG, Motiv från Gotland, motivet: 6x8 & 8x14
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:44:00
2/4 18:07:42
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt