KONST / Litografier / Färglitografier i mapp 13557160
nr 1355 7160
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Färglitografier i mapp, 4 st, "Själens blick". Signerad, numrerad 4/99, bladets mått: 41x30 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:26:34
15/10 20:30:15
19 okt
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani