KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12398227

nr 1239 8227

Blandteknik

Elisabeth Bergstrand Poulsen (1887-1955), Kvinna i Alger. Signerad, daterad 1914,31x23

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:18:28