KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 3182100

nr 318 2100

Miniatyr

Ram Brännförgylld brons,

Utrop:

800 kr

Såld:

750 kr

måndag 14 juni 2004

13/6 17:21:21 1      ledande budet*