KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15175093
nr 1517 5093
Akvareller
2 st. Oidentifierad konstnär. Bland annat Skokloster. Signerade C Gson. Akvarell, yttermått inklusive ram: 26x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:41:41
23/1 20:36:42