KONST / Litografier / Färglitografi 17088171

nr 1708 8171

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Signerad, numrerad 78/360. Färglitografi, bildmått: 59x31 cm, yttermått inklusive ram: 82x53 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 juni 2025
kl 19:26:01

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder