KONST / Litografier / Färglitografi 14332110
nr 1433 2110
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 221/290. Färglitografi. Bladets mått: 84x59, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:35:24
700 kr
900 kr
22 nov