BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11334091

nr 1133 4091

Bordslampa

porslin, figural

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 20:58:01

28/9 17:50:06 1      150 kr
28/9 18:41:12 2      Vinnande bud