KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14211025
nr 1421 1025
Marjatta Sarasalo
(f. 1930), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1993. Olja på duk, 43x40, yttermått inklusive ram: 46x43 cm
Marjatta Sarasalo, född 1930, finsk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:52:56
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
27 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska