KONST / Litografier / Färglitografi 11482563

nr 1148 2563

Jussi Taipaleenmäki

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, Jussi Taipaleenmäki (f. 1948), signerad och numrerad 65/400, motivet: 53x39

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:06:16

Jussi Taipaleenmäki

Läs mer om Jussi Taipaleenmäki