MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13524573
nr 1352 4573
Karmstolar
Ett par, rokokostil, 1800-tal. Kompletterade/omarbetade, senare bemålning. Längd: 62 cm. Djup: 52 cm, höjd: 97cm, sitthöjd: ca 42 cm
Kondition: färgslitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:51:36
3/10 18:11:24