KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7563579

nr 756 3579

Akvarell

Eili Koivisto, Blomsterstilleben, 50-tal, motivets mått: 22 x 30

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 april 2012
kl 20:16:28